GKNG - komplexné geodetické služby

Školenia

Školenia

Pripravujeme pre Vás školenia, ktoré pripravíme presne na mieru podľa Vašich požiadaviek. . Školenia pripravujeme pre realitné kancelárie, finančných poradcov, alebo aj pre širšiu verejnosť. Na školeniach vás dôkladne oboznámime s preberanou tematikou a venovať sa budeme aj početným prípadom z praxe.

Školenia pre spoločnosti

Školenia pre spoločnosti

Hlavnou výhodou školení pre spoločnosti je to, že na cca 3 hodinovom školení vysvetlíme všetky riziká, na ktoré je potrebné pamätať pri kúpe, alebo predaji nehnuteľností. Je prednášaná na reálnych prípadoch z praxe, kde sa predaj/kúpa skomplikoval/a. Vysvetlíme si tak, ako identifikovať možné problémy a predchádzať ich vzniku, alebo ich úplne eliminovať. Školenie je tak vhodné pre realitné kancelárie a finančných sprostredkovateľov.

Školenia pre verejnosť

Školenia pre verejnosť

Výhodou školení pre verejnosť je to, že na cca 3 hodinovom školení vám vysvetlíme všetky riziká, na ktoré je potrebné pamätať pri kúpe, alebo predaji nehnuteľností. Je prednášaná na reálnych prípadoch z praxe, kde sa predaj/kúpa skomplikoval/a. Vysvetlíme si tak, ako identifikovať možné problémy a predchádzať ich vzniku, alebo ich úplne eliminovať. Školenie je tak vhodné nielen pre realitné kancelárie a finančných sprostredkovateľov ale aj pre širšiu verejnosť. Pripravili sme ho skrátka pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť cenné informácie ohľadom predaja a kúpy nehnuteľností.

Cenová ponuka zadarmo

Neváhajte nás kontaktovať, vypracovanie cenovej ponuky je nezáväzné a zadarmo.

Meno
Email alebo telefón
Vaša správa