GKNG - komplexné geodetické služby

Hľadám nehnuteľnosť

Územno-plánovacia informácia

Územno-plánovacia informácia

Územný plán mesta alebo obce nám určuje to, ako môžeme/nemôžeme využiť pozemky, ktoré vlastníme, alebo, ktoré si chceme odkúpiť. Zvyčajne ide o zistenie či je pozemok stavebný, alebo nie. Ak už je pozemok stavebný, tak potrebujeme vedieť čo môžeme/nemôžeme postaviť a aké parametre môže táto stavba mať napr. zastavanosť, výšku a pod.

Analýza pozemkov

Analýza pozemkov

Analýzou pozemkov zisťujeme prvotné informácie o pozemku z katastra, alebo nášho merania. Tu zistíte skutočný stav pozemku na základe faktov a vyhnete sa tak pri kúpe pozemku možným problémom, ako predchádzajúce vlastníctvo pozemku, hranice pozemku alebo či sú na pozemku, alebo v blízkosti potrebné inžinierske siete.

Hromadné spracovanie dát

Hromadné spracovanie dát

Služba umožňuje z veľkého množstva geografických, geodetických údajov, alebo ďalších údajov vyselektovať na základe vašich požiadaviek presne to, čo potrebujete. Príkladom môže byť vyhľadanie pozemku podľa presne zadaných parametrov (veľkosť tvar ...) , alebo podľa vlastníka (štát, spoločnosť, ...) Získate tak od nás odpovede na presne tie otázky, ktoré potrebujete.

Cenová ponuka zadarmo

Neváhajte nás kontaktovať, vypracovanie cenovej ponuky je nezáväzné a zadarmo.

Meno
Email alebo telefón
Vaša správa