GKNG - komplexné geodetické služby

Analýzy územného plánu a pozemkov

Analýzy územného plánu a pozemkov

Na pozemky sa môžeme pozerať nielen z hľadiska katastra a údajov o ňom (výmera, list vlastníctva, druh pozemku a pod), ale aj z hľadiska územného plánu a vytvárať tak informatívno územno-plánovacie informácie. Ak k tomu pridáme hromadné spracovanie údajov katastra, radi pre Vás vytvoríme analýzy, ktoré šetria váš čas a financie.

Územno-plánovacia informácia

Územno-plánovacia informácia

Územný plán mesta alebo obce nám určuje to, ako môžeme/nemôžeme využiť pozemky, ktoré vlastníme, alebo, ktoré si chceme odkúpiť. Zvyčajne ide o zistenie či je pozemok stavebný, alebo nie. Ak už je pozemok stavebný, tak potrebujeme vedieť čo môžeme/nemôžeme postaviť a aké parametre môže táto stavba mať napr. zastavanosť, výšku a pod.

Hromadné spracovanie dát

Hromadné spracovanie dát

Služba umožňuje z veľkého množstva geografických, geodetických údajov, alebo ďalších údajov vyselektovať na základe vašich požiadaviek presne to, čo potrebujete. Príkladom môže byť vyhľadanie pozemku podľa presne zadaných parametrov (veľkosť tvar ...) , alebo podľa vlastníka (štát, spoločnosť, ...) Získate tak od nás odpovede na presne tie otázky, ktoré potrebujete.

Cenová ponuka zadarmo

Neváhajte nás kontaktovať, vypracovanie cenovej ponuky je nezáväzné a zadarmo.

Meno
Email alebo telefón
Vaša správa